To nasza propozycja dla uczniów klas szkoły podstawowej. Wiemy jak ważny jest ruch w codziennym życiu, aktywność fizyczna jest dla nas bardzo ważnym aspektem, a także doceniamy rolę tradycyjnych zajęć wychowania fizycznego.

Wiemy jednak, że w obecnych czasach zachęcenie dzieci do wysiłku fizycznego bywa ciężkie i potrafi stanowić nie lada wyzwanie.

Naszym programem chcemy pokazać, że ruch i wysiłek fizyczny nie musi być tylko graniem w piłkę czy robieniem brzuszków, ale przede wszystkim dobrą zabawą.

Zorganizuj lekcję dla swojej klasy!

Proponujemy organizację rozgrywki FUNSHOT podczas lekcji WF lub godziny wychowawczej. Przyjedziemy, rozstawimy pole do gry, przedstawimy zasady i poprowadzimy całe zajęcia.

Gwarantujemy niezapomnianą rozrywkę, dużo ruchu, emocji i uśmiechu!

Czym jest FUNSHOT?

Rozgrywka z wykorzystaniem wyrzutni typu NERF to doskonała aktywność dla każdego dziecka od 7 roku życia, niezależnie od płci.

Zajęcia łączą ze sobą elementy:

współzawodnictwa, gier zespołowych oraz kreatywnego myślenia.

Amunicja do wyrzutni jest bezpieczna, wykonana z pianki

Każdy uczestnik na czas zajęć zostaje wyposażony w: wyrzutnię, amunicję oraz okulary ochronne dla zapewnienia 100% bezpieczeństwa!

Jaki jest koszt i ile trwają zajęcia?

Zajęcia trwają godzinę lekcyjną i składają się z trzech części: zapoznanie z zasadami i sprzętem (około 10 minut), rozgrywka (30 minut) oraz podsumowaniem zajęć (5 minut).

Koszt zajęć to 225 zł od klasy, liczącej maksymalnie 30 osób.

W przypadku pytań lub chęci zamówienia
Wystrzałowego WF’u, zapraszamy do kontaktu.

tel. 577 848 485
mail: biuro@funoclock.pl